MÖBLER / Möbler, övrigt / Sänggavlar 13462257
nr 1346 2257
Sänggavlar
2 st, Carl Malmsten & Nk-märkt, intarsia. Bredd 90 cm ca, Längd 175 cm ca, Höjd: 75-84cm
Kondition: saknar en överdel slitage, skador
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 7 september 2020
kl 18:58:04
4/9 11:04:42